~ EDIT 13. 1. 2017 ~
Blog je sice neaktivní. Ale pořád žije!


Šach mat

15. září 2013 v 14:06 | Lauren


Název: Šach Mat
Žánr: sci-fi, horor, psychologické
Hlavní postavy: Lucio, Finn, Riku, Samuel..
Motto: Hra začala. My všichni jsme figurky. A každý tah znamená smrt.
Jedním dechem: Lucio Ellwood je osiřelý devatenáctiletý mladík, který nikdy nevedl šťastný a spokojený život. Vyrostl v ústavu pro psychicky labilní děti. Poté, co sám zastřelí vrahy svých rodičů, je tvrdě odsouzen Nejvyšším soudem a uvalen do vazby - neblaze proslulého vězení Darktry. Vězení známého tím, že provádí tajné pokusy na odsouzených. Zkoumají zde novou armádní metodu ovládnutí mysli. A právě tu zneužije jeden z vedoucích pracovníků - jistý generál Dagfinn. Lucio je jedním z těch, kteří přežijí bolestivé příznaky a nevědomky se stává součástí protivládního spiknutí. Jemu i ostatním jsou vymazány vzpomínky a nahrazeny jedinou věcí - zabít každého, kdo bude stát v cestě. Dagfinnova skupina brzy povstává proti pevnosti Darktry a utíká. Světem začínají otřásat hromadné vraždy. Noviny tomuto hnutí přezdívají Chessboard - projekt Šachovnice. Jeho členové nejsou obyčejní lidé. Jsou to figurky ovládané Dagfinnem. Mezi nimi je i Lucio, který poslušně plní všechny rozkazy a likviduje každého, kdo se dostane na jeho Černou listinu. Dagfinn však při své touze po moci možná zapomněl na jednu velmi důležitou věc. Ovládnout něčí mysl na pár minut je úspěch. Ale pokud ji chcete kontrolovat dlouhodobě, může se vám to kdykoliv vymknout z rukou..
Poznámka: Prozatím finální verze, co se děje týče. Je to šílenost. Uznávám. Ale přece jen.. pokus je pokus. :)
Stav: Připravuje se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vera Vera | Web | 16. září 2013 v 13:50 | Reagovat

HEJ!! Tohle vypadá opravdu, ale opravdu opravdu opravdu hodně skvěle!!! :) Dost tajemný! a když jsem si přečetla anotaci, tak mi bylo jasné, že TOHLE si opravdu chci a budu muset přečíst!!!! :)
A...já jsem si říkala, že mi to něco připomíná a pak jsem si vzpomněla na Blood Revenge! :)

2 Ænag Ænag | E-mail | Web | 12. října 2013 v 16:01 | Reagovat

Další úžasná povídka! Morbidní a scifi... hmm to vídám jen občas, vypadá to velmi lákavě. Podle mě to je výborný nápad žádná šílenost. No prostě se už nemůžu dočkat!!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama