~ EDIT 13. 1. 2017 ~
Blog je sice neaktivní. Ale pořád žije!


(re)Start!

9. července 2013 v 13:21 | Lauren

Zdravím všechny potulné i dlouhodobé návštěvníky!
Konečně nám začalo léto a to s sebou přináší spoustu výhod. Největší je pro mě ale ta, že má člověk konečně trochu času na věci, které kvůli škole celých deset měsíců zanedbával. Takže se - sice se zpožděním, ale přece - opět hlásím a prohlašuji blog za aktivní. Střídavě aktivní. Uvidíme. Znám se moc dobře na to, abych mohla dopředu něco slibovat.
Na prázdniny jsem si toho opět naplánovala hodně a je celkem fuška překonat mou chronickou puberťáckou lenost a začít něco dělat. Ale když chce někdo něco dokázat, musí zabrat. Takže hurá do psaní, hurá do kreslení, hurá do mangy, hurá do čtení, hurá do anime, hurá do japonštiny, hurá na sluníčko a.. dobře, kvůli špatnému svědomí do tohoto seznamu zařadím i matematiku, se kterou se příliš v lásce nemáme a bojujeme spolu seč nám síly stačí. Proto se na ni budu muset mrknout.
Ale pryč s matematickými znaménky a šup pro tužku a papír. Znovu bych chtěla rozjet SD a opět je o něco přiblížit k nějakému dostačujícímu konci. Jestli tedy pořád budou někoho bavit. Mám tady taky pár jednorázovek, takže i ty se možná konečně dočkají zveřejnění. Ostatní povídky zatím odkládám (tluču kvůli tomu hlavou o stůl), možná se ve chvílích odpočinku vrátím k Malým zločinům, ze kterých plánuju udělat cosi jako "krátkometrážní povídku". Nechci z ní mít kilometrový román, jen odpočinkovou povídku, nad kterou budu sedět, až se mi nebude chtít složitě vymýšlet další zápletky pro Strážce. Projekt BR zatím tedy asi pozastavím, ještě ani nemám úplně jasno ve vedlejších postavách.

Moc děkuji všem, co si vzpomněli i přes moji nepřítomnost (speciálně Erin, C.V.O.K. a Ænag), budu se snažit dohnat všechno, co jsem zameškala. A snad se Vám moje patlaniny budou pořád aspoň trochu líbit. :)
Krásné prázdniny, hodně sluníčka a spoustu nevyčerpatelných nápadů a inspirace!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ænag Ænag | E-mail | Web | 9. července 2013 v 16:29 | Reagovat

Hurá!!! Naše úžasná Lauren je zpět^^
Prázdniny zdánlivě poskytují hodně času, ale tím ho i vlastně trochu užírají (spíme až do poledne, vyhříváme se venku, jsme líní a jsme líní) Budu ráda za cokoli, co se zde objeví a bude Tebe i Tvé články vždy vítat s otevřenou náručí:)
Těším se na obrázky, povídky (omlouvám se, že jsem stále nedočetla SD, je to mistrovské dílo, které si zasluhuje pozornost všech a má přednost před obyčejnými knihami:D)
Také TI přeji hodně sluníčka, pohody, skvělé nálady (a všeho toho, so jsi již napsala:P)
P.S.: Hodně štěstí se semetrikou matematikou, je to pěkná mrcha, která nechce nikdy ustoupit...;D

2 Erin Erin | Web | 12. července 2013 v 21:33 | Reagovat

Milá Lauren,
právě si mi podala jednu z nejlepších zpráv od začátku prádznin :-)
Ani nevíš, jak moc jsem ráda, že si zase zpátky. Strašně moc se těším na SD. Já mám celkem děravou hlavu, ale sama se divím, že si pamatuju celkem dost z toho, co se SD týká. Promiň, nezní to zrovna pozitivně, ale no... prostě vítej zpátky, jsem za tebe ráda *posílá internetový palec hore*
Taky budu muset matematikovat, alespoň vím, že v tom nejsem sama :3 Hodně štěstí, určitě to zvládneš! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama