~ EDIT 13. 1. 2017 ~
Blog je sice neaktivní. Ale pořád žije!


Červenec 2013

(re)Start!

9. července 2013 v 13:21 | Lauren

Zdravím všechny potulné i dlouhodobé návštěvníky!
Konečně nám začalo léto a to s sebou přináší spoustu výhod. Největší je pro mě ale ta, že má člověk konečně trochu času na věci, které kvůli škole celých deset měsíců zanedbával. Takže se - sice se zpožděním, ale přece - opět hlásím a prohlašuji blog za aktivní. Střídavě aktivní. Uvidíme. Znám se moc dobře na to, abych mohla dopředu něco slibovat.
Na prázdniny jsem si toho opět naplánovala hodně a je celkem fuška překonat mou chronickou puberťáckou lenost a začít něco dělat. Ale když chce někdo něco dokázat, musí zabrat. Takže hurá do psaní, hurá do kreslení, hurá do mangy, hurá do čtení, hurá do anime, hurá do japonštiny, hurá na sluníčko a.. dobře, kvůli špatnému svědomí do tohoto seznamu zařadím i matematiku, se kterou se příliš v lásce nemáme a bojujeme spolu seč nám síly stačí. Proto se na ni budu muset mrknout.
Ale pryč s matematickými znaménky a šup pro tužku a papír. Znovu bych chtěla rozjet SD a opět je o něco přiblížit k nějakému dostačujícímu konci. Jestli tedy pořád budou někoho bavit. Mám tady taky pár jednorázovek, takže i ty se možná konečně dočkají zveřejnění. Ostatní povídky zatím odkládám (tluču kvůli tomu hlavou o stůl), možná se ve chvílích odpočinku vrátím k Malým zločinům, ze kterých plánuju udělat cosi jako "krátkometrážní povídku". Nechci z ní mít kilometrový román, jen odpočinkovou povídku, nad kterou budu sedět, až se mi nebude chtít složitě vymýšlet další zápletky pro Strážce. Projekt BR zatím tedy asi pozastavím, ještě ani nemám úplně jasno ve vedlejších postavách.

Moc děkuji všem, co si vzpomněli i přes moji nepřítomnost (speciálně Erin, C.V.O.K. a Ænag), budu se snažit dohnat všechno, co jsem zameškala. A snad se Vám moje patlaniny budou pořád aspoň trochu líbit. :)
Krásné prázdniny, hodně sluníčka a spoustu nevyčerpatelných nápadů a inspirace!