~ EDIT 13. 1. 2017 ~
Blog je sice neaktivní. Ale pořád žije!


Prosinec 2012

SD ║ Kapitola 19.

25. prosince 2012 v 21:38 | Lauren |  Lyconyové: Strážci duší

Zdravím všechny! Ano, jsem to já. Konečně jsem se po dvou měsících dostala ke psaní. A je to zatraceně úžasný pocit! Sice jsem zjistila, o kolik příček mé schopnosti zase poklesly, ale stejně jsem šťastná, že se můžu (alespoň na chvíli) věnovat něčemu, co mě baví. A ne matematice, které nerozumím a na kterou se budu muset ještě do konce prázdnin podívat. Ale to jen tak na okraj. Omlouvám se, že jsem se neukázala dřív a nestačila popřát krásné Vánoce. Teď už to snad bude o trochu lepší. Znovu si dovolím poděkovat všem, co komentovali povídky i během mé permanentní neaktivity. I to byla rozhodující motivace, proč jsem se znovu pustila do psaní. Děkuju moc všem!
Ano. Po sto letech jsme se dostali k další kapitole SD. Sláva, už se začínáme dostávat k akčnějším scénkám. Přesto se nemůžu zbavit pocitu, že tomu pořád něco chybí.. komu se bude chtít číst, prosím, napište. Potřebuju něčí názor, abych věděla, jak navázat.
PS1: Konečně se dostáváme k postavě, před kterou jsem varovala, že se ještě objeví - Elsu. Snad si na ni ještě někdo pamatuje. Chápu, nejspíš máte taky pěkný guláš ve jménech. Začínám zjišťovat, že co se týče postav jsem to ve Strážcích dost přepískla. Začínám si připadat jako při čtení knížek pana Tolkiena. Nevyrovnám se mu ani pokolena, ale množství jmen, ve kterých se člověk může ztratit.. to máme společné. :D Snad se tahle kraťoučká kapitola bude někomu líbit. Omlouvám se ještě jednou.