~ EDIT 13. 1. 2017 ~
Blog je sice neaktivní. Ale pořád žije!


Říjen 2012

Nepřítomnost

7. října 2012 v 12:17 | Lauren |  Drby
Po velmi dlouhé době ahoj všem!
Jako první bych chtěla moc poděkovat těm, kteří si na tento blog našli cestičku i při mé permanentní nepřítomnosti a zanechali komentář. Jste úžasní, nevím, jak mám poděkovat! Taková motivace dokáže člověka neskutečným způsobem hnát dopředu!
Bohužel se tu vyskytlo jedno velké ALE. A to škola. Opět. Přesněji nejen škola, ale i spousta dalších věcí, jelikož jsem dost zvláštní "multikulturní člověk" a chci stíhat víc věcí najednou. S každým začátkem školního roku proto bojuju s časem a on mi většinou dává dost na frak. Nevím, čím to je, prostě si ho nejspíš neumím pořádně zorganizovat. Nestíhám číst, kreslit a už vůbec ne psát. A když už se dostanu v pátek odpoledne domů a mám možnost se tomu věnovat, mám všeho většinou plné zuby a nezbývá mi vůbec žádná motivace k jakékoli kreativní činnosti. Nápady pořád mám, při volných chvílích plánuju dopředu děj následujících kapitol Strážců, MZ i nového pokusu BloodRevenge. Problém je v tom, že není čas a v horším případě ani nálada házet je na papír či naťukávat do počítače. Nevím, jak dlouho takhle ještě budu stávkovat. Deptá mě to, protože bych co nejdřív chtěla dokončit SD. A hlavně se dostat k povídkám od Erin, C.V.O.K., Very a dalších, které patří mezi mé favority a držím jim všechny palce, co mám. Protože jejich příběhy jsou naprosto skvělé a v mnoha případech o nich můžu mluvit jako o svých vzorech.
Moc se omlouvám za mou hloupou neaktivitu. Jsem příšerná. Nedokážu teď říct přesné datum, čas, kdy se konečně zberchám, zatnu zuby a znovu sednu k tužce a papíru, nebo celkově k blogu. Během prázdnin by má aktivita měla s největší pravděpodobností stoupnout. A já se budu snažit, aby se tak stalo. Každopádně zopakuju můj obvyklý otřepaný argument: Prosím, mějte trpělivost s nenapravitelným bláznem.

PS: Demöthi: "Pořád se vymlouvá na to, že je blázen? Neposlouchejte ji. Není schopná si ani vymyslet lepší výmluvu. Však já ji už nějak donutím, aby začala ty její šílené nápady zase házet na papír. Jakože se já jmenuju já a že Chu'si má v zásobě pár shurikenů coby donucovacích prostředků.." *nasazuje ďábelský výraz a začíná si cvičně házet s Laureninými papírovými prototypy zmíněných zbraní, s tím, že zároveň pečlivě studuje její seznam oblíbených technik z Naruta* "Muhehe. Jen počkej. Já ti dám Sasukeho.."