~ EDIT 13. 1. 2017 ~
Blog je sice neaktivní. Ale pořád žije!


O blogu

2. srpna 2012 v 20:22 | Lauren

Název blogu: tarantalegra
Stáří: Založen v létě 2010
Zaměření: Povídky a vlastní tvorba
Admin: Lauren
Kontakt: watt.007@seznam.cz


Tento blog byl založen před pár lety jednou potrhlou věčně snící puberťačkou, která ze všeho nejradši tráví čas ve svém vlastním světě. Je zaměřený hlavně na povídky a příběhy napsané touto zvláštní osobou. Najdete tu ale i další ukázky z její tvorby jako grafiku či obrázky, popřípadě její subjektivní předpotopní názory. Často se to tu také hemží různými věcmi, které autorku zrovna cvrnkly do nosu a nějakým způsobem ji zaujaly.
Název blogu není žádná slovní hříčka - je inspirovaný světem Harryho Pottera, ve kterém místní adminka vyrostla a dodnes zůstává jeho věrným fanouškem. Tarantalegra je jedno z jejích nejoblíbenějších zaklínadel - pokud ho použijete, donutí vašeho protivníka stepovat.
Blog by měl sloužit ani ne jako deníček, jako spíš "doupě" plné hloupostí a různých literárních experimentů amatérského povídkáře, kterého když nebaví svět, tak si sedne k tužce a papíru a vymyslí si svůj vlastní. :)


 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hermi-SB Hermi-SB | Web | 2. října 2011 v 18:38 | Reagovat

Ahooj :) Máš to tu úžasné! Ten design, články...už se moc těším až začneš zveřejňovat něco nového :) Jsem ráda, že máme na AVPM a AVPS stejný názor :) Darren je prostě hvězda...ten má práci jistou - na Brodwayi se určitě uchytí :) A přesně jak jsi napsala - ty hlášky a písničky jsou lék na špatnou náladu..zbožňuju je :D Promiň, že jsem ještě nevyslala puštíka, mám toho nějak moc...napíšu všechno :) Tak se zatím měj krásně a zas někdy napiš..budu se těšit :)

2 Vera Vera | Web | 3. srpna 2012 v 22:06 | Reagovat

Nevěděla jsem, že blog máš už takovou domu!
*sklání se před tebou až k zemi :)*
Tarantalegra (doufám, že jsem to napsala dobře) jsem ani nevěděla, že něco znamená :) isce mám HP ráda, ale takové detaily si zase nepamatuji, každopádně mi to přijde jako dost originální název pro blog! :D

3 Lauren Lauren | Web | 6. srpna 2012 v 20:38 | Reagovat

[2]: Popravdě blog dlouhou dobu nefungoval, stávkoval a naplno se rozjel až v létě 2011. Ale stejně zatím přežil nejdéle z mé blogové historie a já doufám, že ještě chvíli vydrží. :)
Díky! :) Já jsem si taky kouzla příliš nepamatovala, ale v nové třídě mám kamaráda, který je naprostý fanatik do HP a kvůli němu jsem se musela naučit kompletně všechna. Někdy o přestávce pak po sobě metáme jednu kletbu za druhou. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama