~ EDIT 13. 1. 2017 ~
Blog je sice neaktivní. Ale pořád žije!


Červenec 2012

MZ ║ Kapitola 4.

29. července 2012 v 21:29 | Lauren |  Malé zločiny

Pokračování Malých zločinů! :) Ukážou se nám hned dvě nové hlavní postavy. S tím, že jeden z nich je můj absolutní favorit, o kterém jsem už mluvila. A to Sebastien. V podstatě je hodně podobný Elledärovi z SD. Ale přece jen je na tom trochu hůř, protože vedle sebe nemá žádnou úžasnou sestřičku Tiamät, co by ho nutila nemyslet na minulost. I přesto toho kluka mám hrozně ráda a doufám, že i pro něj napíšu šťastný konec. :)


Let us be brave ║ Jak FMAniak k anime přišel

28. července 2012 v 20:59 | Lauren |  Okénko anime-maniaka

Předem bych chtěla upozornit, že tenhle článek nemá nikoho ospravedlňovat a už vůbec vám nemá nic vnucovat. Jde jen o jakýsi názor, krátké zamyšlení nad tím, proč se člověk jako já začal dívat na anime. Chci jen, abyste pochopili důvod, proč na blog sem tam budu podstrkovat věci týkající se animovaného světa. Hodně mě ovlivnil jak v reálném životě, tak ve psaní a myslím, že je důležité na to nezapomínat. Ještě jednou prosím o trpělivost se čtyřokým bláznem, který sídlí na tomto blogu.


Facial expressions: Demöthi a marmeláda

23. července 2012 v 22:13 | Lauren
Jen tak něco pro zasmání. :) Dneska jsem se pokoušela z hlavy namalovat výrazy obličeje. Učím se kreslit mangu a dát do obrázku pocit, náladu, aby něco vyjadřoval, je pěkná zabíračka. Pokoušela jsem se naučit zároveň i Demöthiho účes (Ano, už zase on. Jsou prázdniny a trpím samotou, takže jsem se upnula na jednu z mých oblíbených postav a dala jí podtitul ,,živá bytost". Nemoc spisovatelů.) Ve finále mi z toho vznikl jakýsi kraťoučký primitivní "příběh" o Demöthim a jeho lásce k marmeládě. Na téhle sladkosti je prakticky závislý, raději před ním zabarikádovat spíž, protože je schopný ji celou vyrabovat během několika málo hodin. Vlastní zkušenost. :D

Omlouvám se za mé chabé pokusy mluvit anglicky. Ale je to tak jednoduchoučké, že se tomu snad rozumět dá. :)

SD ║ Kapitola 15. 2/2

23. července 2012 v 22:09 | Lauren |  Lyconyové: Strážci duší

Kap. 15 část 2.

SD ║ Kapitola 15. 1/2

23. července 2012 v 22:09 | Lauren |  Lyconyové: Strážci duší


Má historicky nejdelší kapitola. Zatím. Je už starší, pár věcí bych tam pozměnila, ale nechce se mi to celé přepisovat. Napůl povídací, napůl akčnější část. Dozvíme se něco o "sedmihlavé sani" Tiamät a možná uvidíme i Liss ve zbrani. Demöthi se mnou nemluví, protože ten dostane prostor až později. :)
PS: Znovu si dovolím varovat před šíleným množstvím jmen. Chystám menší seznam, aby se v tom lépe orientovalo.


UPRAVENO červen 2015

Kapitola 15. - Souboj o Řeku

Pořádek v povídkách

22. července 2012 v 16:40 | Lauren |  Drby
Tak. Za přispění Demöthiho a jeho úžasné schopnosti mě velmi efektivně podplatit horou mléčné čokolády jsem byla donucena nechat si znovu všechno projít hlavou. Takže po tom, co mi všechno odkýval (pokud s něčím nebudete souhlasit, sveďte to na něj), jsem dala dohromady (doufám, že už definitivní) seznam povídek, s tím, že jsou seřazené podle jejich životnosti a aktivity. Některé jsem přece jen odsunula a nápad si schovávám na později, kdy ho možná budu schopná dovést k dokonalosti. :)


MZ ║ Kapitola 3.

8. července 2012 v 19:42 | Lauren |  Malé zločiny

A máme tu pokračování. Na scéně se nám objeví můj první oblíbenec a je tady i pokus o nějakého jednoduchého padoucha. :D Připadá mi to trochu jako klasické příběhy typu "My, Fuente Ovejuna", kdy se utiskovaní poddaní postaví proti vládci. Hm. :( Ale však on ten úplný konec bude ještě dost zajímavý..