~ EDIT 13. 1. 2017 ~
Blog je sice neaktivní. Ale pořád žije!


Červen 2012

MZ ║ Kapitola 2.

28. června 2012 v 20:09 | Lauren |  Malé zločiny

Po dlouhé době něco málo ze psaní. Strážci duší momentálně uvízli na mrtvém bodě. Mám samozřejmě něco napsáno, ale vzhledem k tomu, že jedna z následujících kapitol je zároveň jedna z mých dosavadně nejdelších, nevím, za jak dlouho se mi to podaří přepsat a jestli (popřípadě jak) to rozkouskuju do částí. Navíc jsem v SD našla pár logických chyb, takže mou hlavní náplní je teď všechno opravit. A tak se touhle cestou dostáváme zpátky k zapomenutým Malým zločinům. Někdo už se mě ptal, jestli bych je nechtěla zveřejňovat častěji, takže pokud se budou líbit, proč ne. :) Opět si dovolím připomenout, že to byla moje první kapitolová povídka, první kapitoly jsou tedy poněkud staršího vydání.
Úvod a 1.kapitola » tady

Povstání z mrtvých?

19. června 2012 v 18:42 | Lauren |  Drby
Po dlouhé době srdečně zdravím všechny blázny do psaní! :)
Hned na začátek bych ráda vyjádřila svou největší omluvu. I když tím samozřejmě nesmažu fakt, že jsem přes měsíc a půl nebyla schopná sem napsat ani důvod mé nepřítomnosti, dokonce ani krátké varování, že se tady v nejbližší době nevyskytnu. Vím to a za svou lenost se náležitě stydím. Nicméně na psaní jsem nezapomněla a pokouším se blog úplně nepohřbít hlavně kvůli té skupince milých existencí, které jsem díky němu poznala a jejich příběhy si prostě musím přečíst! Samozřejmě na tom má podíl i pár dalších lidí z mého blízkého okolí a já jsem jim za to moc vděčná. Ale dost k filozofování. Nechci tady začít blábolit staré klišé o tom, jak se mi po blogu stýskalo. Nic podobného. Když toho máte moc, tak blog je to poslední, co by vám scházelo. Víc než přepisování kapitol mi ale chybělo čtení. Čtení, na které jsem si nebyla schopná udělat čas a teď se to chystám napravit. Prvák za námi, prázdniny před námi, času by mělo být dost. Snad.
Mám špatné tušení, že víc toho na svou obhajobu nevymyslím. Tudíž snad jenom dodám, že po delší pauze chystám menší návrat, povstání z mrtvých.. říkejte si tomu jak chcete. Každopádně nechci všechno zahodit jen kvůli mé neskutečné lenosti a nedostatku času.

Ještě jednou se omlouvám všem a přeji hodně úspěchů a inspirace ke psaní!