~ EDIT 13. 1. 2017 ~
Blog je sice neaktivní. Ale pořád žije!


Duben 2012

SD║ Kapitola 13. - Čekající rodina

21. dubna 2012 v 10:24 | Lauren |  Lyconyové: Strážci duší

Pro silnější povahy. Ne že by se tady dělo něco tak hrozného, ale počínaje touhle kapitolou se začíná do příběhu dostávat šílené množství nových postav. Samotné mi chvilku trvalo, než jsem si je dala dohromady a snad se mi nepodaří se do nich zamotat. Už mám připravený jejich seznam, popis a obrázky, takže někdy v blízké době se tu objeví.


UPRAVENO červen 2015

Kapitola 13. - Čekající rodina

Po té strašlivé bouřce začal být Elledär snesitelnější. Netvářil se, jako by byl na svém vlastním pohřbu, a sem tam utrousil i nějakou poznámku na téma: "To počasí je pod psa." nebo "Nesnáším pondělky."
Zásoby jídla nám rychle docházejí, o to větší máme důvod rychle najít bezpečné útočiště. Teda alespoň já. Jemu stačí si v noci odběhnout na lov.

SD║ Kapitola 12. - Tajemství

14. dubna 2012 v 22:23 | Lauren |  Lyconyové: Strážci duší

Zdravím. Tak tady máme další kapitolu. Po dějové stráce o něco obsáhlejší než byla ta předchozí.
Přeji pohodové čtení. :)UPRAVENO květen 2015

Kapitola 12. - Tajemství

Zamíříme dál na jih, pryč z cauldronských stinných skal do prosluněných nížin zemí Jihu, zemí Míru. Znám je jen z vyprávění, ale i tak mi ta místa připomínají pohádková království plná lesů, zurčících potůčků a rozlehlých nekonečných luk. Široký pás neporušené přírody táhnoucí se až k hranicím Rodihënské říše - našeho domova. Ta se rozkládala na obrovském území s centrem ve východním městě Punitia, městě králů. Nikdy jsem se nepodívala dál než do vesnic sousedících s Machaërou. Ale jako malá jsem často snila o tom, že procestuji celý svět. Což se mi, dá se říct, zatím docela daří. Nebýt toho, že nám možná už teď jsou v patách vojáci královské gardy.

SD║ Kapitola 11. - Strážci

8. dubna 2012 v 11:36 | Lauren |  Lyconyové: Strážci duší

Odpočinková povídací část, kde se nic moc neděje. Podobných rozhovorů mezi těmihle dvěma bude časem víc. Navíc jsme se konečně dostali k vysvětlení, o kterém jsme mluvila na samém začátku povídky. Takže vcelku v téhle kapitole nezjistíte nic nového, je to taková menší rekapitulace. Snad kromě hlavních záporáků, které jsem dříve nezmínila, protože nebyli ještě úplně promyšlení. Snad se bude alespoň někomu líbit. :)


UPRAVENO květen 2015

Kapitola 11. - Strážci

KKdyž se následující ráno probouzím, všechno vypadá jako sen. Nikde žádné zjevení ani hlasy, jen skály, zpěv ptáků a indigová obloha. Přeju si téhle krásné ranní iluzi věřit. Vlastně jí téměř uvěřím, ale jen na pár krátkých minut.