~ EDIT 13. 1. 2017 ~
Blog je sice neaktivní. Ale pořád žije!


Prosinec 2011

Wolves - Kiba a spol.

22. prosince 2011 v 13:11 | Lauren
Ahoj všem. Vánoce se nám blíží zrdujícím tempem. To znamená? Rodina, kamarádi, cukroví, prázdniny a psaní.. Jupí! :) Zatím ještě nemám dokončenou žádnou z kapitol a tak mě napadlo, přidat sem pár svých čmáranic, kterými se bavím, když zrovna není čas na psaní. Miluju kreslení. Je jako psaní. Můžete si vymyslet cokoli vás napadne a hodit to na papír. :) Až se mě budete chtít někdy v budoucnu zbavit, podstrčte mi tužku a papír a nejmíň 4 hodiny o mně neuslyšíte. :D
Tohle jsou mé první pokusy o vlky a manga styl (samozřejmě na téma Wolf's Rain, ale to není tak podstatné).


Vlastní tvorba - Kapitolové povídky

17. prosince 2011 v 22:13 | Lauren

AKTIVNÍ:


fantasyscience fantasy, steampunksci-fi, horor, psychologické
*pozastaveno*


NEDOKONČENÉ:


ze života, hudební
*ukončeno*Lyconyové: Strážci duší ║ Prolog

17. prosince 2011 v 21:53 | Lauren |  Lyconyové: Strážci duší

Poznámka: Úvodní kapitola Strážců duší. Dobře. Než se z následujícího prologu zase dozvíte prdlajs, chtěla bych jenom trochu nastínit děj.
Nevím, jak si představujete lidskou duši. Já osobně vidím duši jako tu průhlednou bílou ,,bublinu", která se schovává někde hluboko v nás. Tahle povídka víceméně stojí na tom, že naše duše mají své vlastní Ochránce, kteří je chrání před zlými silami. Tihle Ochránci přežívají neviditelní společně s duší (jsou tedy dá se říct její součástí) a zjevují se pouze za úplňku - tehdy totiž hrozí největší riziko napadení zlem. Často na sebou pak berou přízračné podoby zvířat, která člověka, jemuž patří, nejvíce vystihují. Takhle to fungovalo od počátku věků. Až do doby, kdy mezi sebou lidé začali bojovat a štvát tak Ochránce svých duší proti sobě. A tak se jednoho (ne moc krásného) večera stane, že Ochránci odmítnou lidem pomoci, odtrhnou se od nich a utíkají. Tahle zrada vede k jejich prokletí. Teď se schovávají hluboko v lesích. Jenže bez jejich ochrany dřív nebo později všechna lidská srdce pohltí temnota.
Přeji příjemné čtení. Snad to v příštích kapitolách bude lepší a dozvíte se víc. :)


Anotace: TADY

UPRAVENO květen 2015

Prolog


Projekt číslo 953 ║ Část 5.

4. prosince 2011 v 11:45 | Lauren |  Jednorázové - Vlastní tvorba

Poznámka: Tak tu máme konečně závěr. Moc děkuji všem, kteří těch pět vyčerpávajících částí vydrželi až sem. :)
Těší mě, že by někteří chtěli pokračování, ale mé jednorázovky (včetně téhle) končí tak, že na ně prostě nejde navazovat. :D Za což se moc omlouvám, protože ani mně se ten úplný konec nelíbí.
Mimochodem, se závěrem téhle povídky bych chtěla pracovat na jedné z kapitolovek. Co by vám udělalo větší radost - fantasy, nebo ,,napsáno životem"? :)


Projekt číslo 953 ~ Část 5.


Třásla jsem se od hlavy k patě, očima přitom těkala mezi tátou a Derreckem a stále odmítala uvěřit tomu, co teď budu muset udělat. Musím si vybrat mezi životem s otcem, kterému na mne záleží a životem s robotem, který mne miluje. Přestože mi nic jiného nezbývalo, nelíbilo se mi to. Otec mi ublížil, ublížil i mamince, ale byl součástí mého života. Na druhou stranu, kde bych byla bez Derrecka? Srdce mi bolestně bilo do žeber, nešťastné z toho, že jednoho z těch dvou dnes opustím.

Wolf's Rain

2. prosince 2011 v 17:41 | Lauren |  Okénko anime-maniaka
Neexistuje možnost, že by místo jako Ráj existovalo. Na konci světa je nic. Je jedno jak daleko se jde. Ta stejná cesta pokračuje stále dál a dál. Tak či onak.. proč musíme skončit takhle?

Název: Wolf's RainRok výroby: 2003Žánr: Dobrodružný, Drama, Fantasy
Představte si, že se píše něco kolem roku 2300. Svět se pomalu ale jistě řítí ke svému konci, píše se azbukou a zbývající lidé přežívají ve skrýších a rozvalinách, která kdysi bývala městy. Zemi vládnou Aristokraté - vrstva tajemných čarodějů a alchymistů. Někteří z obyčejných lidí věří, že svět byl kdysi dávno stvořen vlky. Ti jsou údajně 200 let vyhubení. Samozřejmě jich ale ještě pár žije, jen jsou nuceni skrývat svou pravou podobu. S životem vlků je spjat měsíc a měsíční květiny - rostliny, které kvetou pouze v měsíčním svitu. Dokud existují tyhle květiny, jsou tu i vlci. Problém je v tom, že během let skoro všechny květy uvadly, kromě jedné. Tu jeden z Aristokratů - lord Darcia I. - z nudy přeměnil pomocí alchymie do podoby lidské dívky - Chezy. Její vůně vlky přitahuje a proto se právě v jednom polorozpadlém městečku jménem Freeze setkají čtyři přeživší - Kiba, Tsume, Hige a Toboe. Podle legendy Červeného měsíce se tehdy, až svět dospěje ke svému konci, někde na Zemi objeví Ráj (svět, ve kterém vládnou vlci) a právě jen vlci budou vědět, kde ho hledat. K jeho otevření je potřeba měsíční květina a vlk touto květinou vyvolený. Cesta za Rájem ale nebude vůbec jednoduchá, protože vlci nejsou zdaleka jediní, kteří usilují o jeho nalezení..