~ EDIT 13. 1. 2017 ~
Blog je sice neaktivní. Ale pořád žije!


Říjen 2011

Peverellův dědic ║ Kapitola 1. - Poslední věštba (HP FF)

27. října 2011 v 20:37 | Lauren |  Fanfiction

Po dlouhé době se pokouším o další HP FanFiction. Nakonec jsem se opět úchýlila k tomu, že se děj odehrává o 20 let později, tedy v období nové generace. Sice mi bude hodně chybět vševědoucí profesor Brumbál a budou mě neuvěřitelně deptat zásahy obětavého tatínka Harryho, ale snad se to nějak dá dohromady. Hlavní problém je v tom, že děj trochu navazuje na události, které se staly na konci Relikvií, takže by bylo dost těžké, to nějak zakomponovat do dob Harry, Ron, Hermiona a spol.
Omlouvám se za mé komolení rýmů u věštby. Nejsem moc expert na básničky. :D

EDIT 2014: Původní FF na Harryho Pottera. Nedokončena z důvodu psaní vlastních povídek a nedostatku času na kapitolovou fanfiction.


Kapitola 1. ~ Poslední věštba

Blue - Red Moon

25. října 2011 v 22:33 | Lauren |  Drby
Zdravím všechny. :)
Právě jsem si dohrála s nastavováním nového designu, jelikož už jsem nevydržela pohled na ten starý a fotku hořících Bradavic v záhlaví. Je to jako vidět v plamenech svůj druhý domov.. a tak jsem trochu předběhla dobu a nastavila nový vzhled, sice už tak trochu zimní, ale zima už nám pomalu klepe na dveře.:)
Inspirovala jsem se u známého anime Wolf's Rain, které patří k mým nejoblíbenějším. Sice je to tak trochu mimo téma blogu, ale to až tak nevadí. Modelem mi stála úžasná postava Blue, opět samozřejmě jedna
z mých oblíbenkyň. :)
No, není to zrovna mistrovské dílo, ale což můžu dělat. :D
Mimochodem, konečně začíná nějaké delší volno, takže bych to tu už konečně mohla trošku zprovoznit. Blog přežil jenom díky pár hodným lidem, kteří mě pořádně nakopli, abych konečně začala něco psát. Děkuju Vám všem, kteří jste se na tom podíleli! ;)

Předtím:

Všechno jednou končí

8. října 2011 v 22:00 | Lauren

Téma: Harry Potter - pocity potter-maniaka po dočtení 7.dílu
Poznámka: Takže pro začátek můj starý pokus o cosi, jako kraťoučkou úvahu. Lidé podobně závislí na knížkách J.K. Rowlingové snad porozumí a nejen oni. Aneb loučení s knihou našeho dětství. Myslím, že víc k tomu snad ani dodávat nemusím. :) Doufám, že se bude alsepoň trochu líbit.


Všechno jednou končí*)

Kapitola pomalu končí a já otáčím poslední stránku.